Kroužky a tábory

Zájmové kroužky přímo u nás

Sportovní, umělecký, kulturní i jazykový rozvoj je pro vaše dítě velmi důležitý a časové možnosti pracujících rodičů nejsou neomezené. Proč tedy nevyužít možnosti nechat své dítě rozvíjet se na kroužcích, které nabízíme přímo v místě naší školky? Každý den, kromě pátku, je pro vaše dítě připraven minimálně 1 kroužek.


 • Výtvarný kroužek
  V hodině výtvarné výchovy se děti učí různé výtvarné techniky od malování přes kreslení až po modelování a lepení. Čeká nás malování u stolu či stojanu a také v přírodě, kde si vyzkoušíme práci s různými přírodninami.
 • Kroužek anglického jazyka
  Posouzení znalostí dítěte na základě vstupní lekce. Zkušený lektor s praxí se plně věnuje každému dítěti. Propracovaná výuka vedená v blocích po 15 minutách. Každou hodinu rozhovoru. Každý měsíc zpráva rodičům o průběhu lekcí.
 • Taneční kroužek
  Zábavný kroužek plný hudby, pohybu a úsměvů. Tančení na české i anglické písničky. Vnímání rytmu, improvizace, nacvičené sestavy, ale hlavně velká zábava! Malé vystoupení pro rodiče 2x do roka.

Tábory

Příměstský a letní pobytový tábor probíhají o letních prázdninách. Pokud probíhá letní pobytový tábor, tak neprobíhá příměstský tábor. Trvání táborů je většinou v rozmezí od-do (většinou po-pá v případě příměstských, pobytové pak mají proměnlivé dny začátku a konce).

Přihlašování na tábory je prostřednictvím papírové formuláře, který je obecný a ručně vyplnitelný.

Přihláška k vyplnění je ke stažení v sekci Dokumenty

 • Taneční tábor
  Máš rád hudbu? V okamžiku, kdy ji slyšíš, tak se začneš vlnit do rytmu? Tak to je pro tebe taneční tábor tou správnou volbou! Naučíš se s námi jak základní, tak složitější kroky, připravené sestavy, vnímat rytmus a také třeba to, jak vyjádřit své emoce pohybem. Nebudou chybět hry, výlety a hlavně spousta zábavy!
 • Sportovní tábor
  Sportovni tábor je určen pro děti, které mají chuť sportovat, hrát míčové hrv a vyzkoušet si nové sporty. Na táboře se naučí týmové spolupráci a soutěžit fair play. O zábavu bude zkrátka postaráno!
 • Cesta do středověku
  Příměstský tábor se středověkou tématikou děti přenese do časů rytířů, hradů, zámků, králů a princezen. Celý tábor se ponese v duchu soutěží, jakými jsou například turnaje či záchrana krásných princezen, dobrodružných zážitků a odhalení starodávného tajemství královské koruny.
 • Výtvarný tábor
  Výtvarný příměstský tábor je zaměřený na seznamování se s uměním hravou formou. V průběhu týdne si děti vyzkouší různé tradiční i netradiční techniky, které se odvíjí od moderních uměleckých směrů. Děti se tedy nejen ušpiní, ale dokonce se i něco naučí formou her, zábavných kvízů, nebo například návštěvy galerie. Celý tábor bude zakončený výstavou, na které si rodiče prohlédnou výtvory svých ratolestí, budeme se těšit na všechny, i na ty, kteří si myslí, že neumí malovat.
 • Cyklo tábor
  Na cyklistickém táboře se děti naučí mnoho nového a dostanou se do nebývalé fyzické kondice. Příměstský tábor je zaměřen převážně na cyklistiku, program je také doplněn o spoustu jiných sportovních aktivit, Na cyklotáboře se děti naučí správně ovládat své kolo, nacvičí rovnováhu, naučí se dopravní předpisy a hledání v mapě. Zkusí si také jiné sporty jako jsou například míčové hry a spoustu jiných kolektivních aktivit!