O nás

Každý rodič by rád slyšel, že z jeho dcerky nebo synka bude druhý Einstein nebo nějaký vědátor, nejsem si ale jistá zda Vám tohle mohu zaručit. Mohu Vám ale slíbit, že uděláme vše, co bude v našich silách, abychom přispěli k jejich spokojenosti a přirozenému a zdravému rozvoji.

Jsem si vědoma, že děti, které začnou navštěvovat mateřskou školku vstupují do první etapy svého života a je pro ně velice důležité, aby první kontakt s větším kolektivem a spoustou nových kamarádů zvládly bez větších problémů a s co nejméně slzičkami. Jsme tu pro Vás a Vaše děti, abychom jim dodali pocit jistoty a radosti ze života s ostatními kamarády.

Zároveň si uvědomujeme, že čas, který trávím naše děti v mateřské školce je příliš dlouhý na to, aby si maminky a tatínkové neposteskli a nezahnali špatné myšlenky z toho, jak mají málo času na své děti v dnešní uspěchané době, ale také o existenci spokojené rodiny se musí někdo starat.

V naší školce se postaráme, aby čas, který u nás Vaše děti budou trávit byl naplněn spoustou zábavy, her, tvořivostí a prožitkovým učením, trochou sportovní aktivity, ale hlavně naučit děti vnímat jeden druhého, mít se rád a mít rád své okolí.

Sama jsem matkou dvou dětí, tudíž jsem si vědoma, jak důležité je pro naše malé dětičky vyrůstat v příjemném prostředí plném zábavy, legrace a smíchu. Vždyť dětský úsměv a smích je to nejkrásnější, co nám zůstává v srdcích.

Andrea Kovářová, ředitelka

Náš tým